Menu
Your Cart

Dış Mekan Kumaşlar

Dış Mekan Kumaşlar

Dış Mekan Kumaşlar

ÖNEMLİ: Fiyatlandırma metrekare ye göredir. Metretül e göre değildir.Dayanıklı dış mekan kumaşıdır. Microban® gibi doğal küf, küf ve koku giderici özelliklere sahip bir kumaştır.GREENGUARD® Sertifikalı bir kuımaştır.Alev yürümez özellikli bir kumaştır.Sık sık sert havası olan veya aşırı sıcak m..
Marka: MinderSan
Su geçirmez pvc kaplamalı bir kumaş özellindedir.İç ve dış mekanlarda kullanıma çok uygundur.Temizliği kolaydır.Islak sabunlu bezle kolayca temizlenebilir.30 derece hassas yıkamada makine ile yıkanabilir...
Marka: MinderSan
En kullanışlı, rahat, fonksiyonel ve şık kumaş türleri arasında yer alır. Yapısı itibariyle yazın da kışın da rahatça tercih edilebilir. Özellikle spor giyimde, tekstil ve reklam sektöründe kanvas kumaş sıkça kullanılır. Görüntüsü ilgi çekicidir ve uzun yıllar dayanır.Keten kumaş özel..
Marka: MinderSan
% 100 POLİETİLEN200 CM ENİ LEKE TUTMAZ 180 GR / M2  AĞIRLIĞIBİR YÜZEYİ SU GEÇİRMEZ KAPLAMABİREBİR DOKUMAÖzelliklerMetre Kare Ağırlığı 180 Gram ürün eni 200 cm.Fiyat ucuzluğu ve mukavemetli bir kumaş cinsi olduğundan birçok yerde kullanılır.Dış mekan koruma amaçlı imal edilen pisa kuma..
En : 140 cm.dir.Kir ve bunu gibi yabancı maddelerin kumaş üzerinde birikmesini önlemek için düzenli temizlenmesi tavsiye edilir. Kumaşlar yerinden sökülmeden temizlenebilir. Kirli kısım yumuşak bir fırça ile nazikçe firçalandıktan sonra doğal sabun ve ılık su karışımı ile temizlenmelidir. Daha sonra..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)