Menu
Your Cart

Tatami Zemin Minderler

Tatami Zemin Minderler

Tatami Zemin Minderler

Marka: MinderSan
Ebat: 50 x 50 x 1.3 cm.dir 4 adeti 1 M ² dir.Adet olarak satılmaktadır.Anaokulu, kreşler ve çocuk oyun salonları için son derece kullanışlıdır.Darbe emici sayesinde, düşme sonucunda yaralanmaları engeller.Kaymayan yüzey yapısı ile özellikle çocukların oyun alanları için kullanıma uygundur.Hijyenikti..
Marka: MinderSan
Ebat: 100 x 100 x 2.0 cm.dir.M²olarak satış yapılmakta olup 1 adeti 1 M² dir.Spor salonları , anaokulu, kreşler ve çocuk oyun salonları için son derece kullanışlıdır.Darbe emici sayesinde, düşme sonucunda yaralanmaları engeller.Kaymayan yüzey yapısı ile özellikle çocukların oyun alanları için kullan..
Marka: MinderSan
ÖNEMLİ DİKKAT : PİYASADA ÇOK MİKTARDA KOKU YAPAN VE KANSOREJEN MADDE İÇEREN TATAMİ MİNDER MEVCUTTUR.ALIM YAPARKEN  İADE GARANTİLİ ÜRÜN ALMANIZ MENFAATİNİZEDİR.  TOPLU ALIMLARDA MUTLAKA NUMUNE İSTEYİNİZ. ÖNEMLİ NOT:  TEK RENK MAVİ - TEK RENK KIRMIZI - ÇİFT RENKLİ KIRMIZI - MAVİ HA..
Marka: MinderSan
Ebat 100x100x5 cm.dir.İsteğe göre istenilen kalınlık ,ebatta ve sertlikte imal edilir.Spor salonları,oyun salonları, anaokul ve zeminde esnek ve dayanıklılık arayan her işletmeler için kullanıma uygundur.Minderin iç materyalinde esnek darbelere karşı mukavemetli rebonded sünger kullanışmıştır.Minder..
Marka: MinderSan
Ebat 100x100x7 cm.dir.Pvc Polyester branda kumaşından imal edilmiştir.Darbelere karşı sağlam , dayanıklı  ve yumuşaktır.Leke tutmaz , temizliği kolaydır.İç dolgusunda sünger kullanılmıştır...
Marka: MinderSan
İstenilen ölçülerde tek parça olarak ,imal edilir.Darbelere karşı dayanıklı pvc polyester branda kumaşından imal edilmiştir.1100 kalın branda kumaşı  kullanılmıştır.Ek yeri sıcak kaynak ile birleştirilip Kopma yapmaz...
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)